Služby

Tetování

Služby - Tetování

Děláme

  • Tetování obočí
  • Tetování očních linek
  • Tetování rtů
  • Korekce permanentního make-upu
  • Tetování na tělo
Zobrazit ceník tetování

Tetování obočí

Největší kouzlo permanentního obočí spočívá v tom, že umí podtrhnout a zvýraznit přirozenou krásu ženy. I proto se souměrné a pěkně zbarvené obočí těší čím dál větší oblibě.

Nejde však o trvalé tetování. Průměrná doba, po kterou obočí vydrží, je 2 roky. Po této době je dobré zákrok zopakovat. Přesný čas závisí na typu pokožky a typu tetování.

Používáme nejmodernější metody aplikace obočí. Microblading (vláskování obočí), tetování pudrového obočí i kombinované 3D tetování. Na základě konzultace pro vás vybereme nejvhodnější metodu.

Tetování obočí
Tetování očních linek

Tetování očních linek

Správně zvolený typ a barva linek zdokonalí tvar vašich očí a dodá vám jiskru.

Oční linky mají z permanentního make-upu nejdelší výdrž a můžou zkrášlovat 3 – 5 let. Záleží opět na typu kůže a na péči, kterou jim věnujete.

Poradíme vám vhodný tvar i odstín, aby linky vypadaly dobře a vy z nich měli radost každý den.

Tetování rtů

Výrazné, plné rty přitahují pozornost. Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat nedokonalosti přirozených rtů a prozářit obličej.

Na základě konzultace vybereme odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Pro tyto účely vám doporučujeme přinést si sebou svoji oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty.

Díky tetování můžete získat krásné symetrické a plné rty podle vašich představ. Budete ještě smyslnější.

Tetování rtů
Úprava permanentního make-upu

Korekce permanentního make-upu

Permanentní make-up se dělá ve dvou fázích. Po první aplikaci je potřeba nechat kůži zahojit a zregenerovat. Nejlépe až jeden měsíc. Následuje druhá fáze – korekce, která ne vždy je potřeba, ale je dobré s ní počítat.

Během hojení totiž mohou drobné části tetování zmizet nebo zesvětlat. A korekce slouží k vyladění make-upu k dokonalosti.

Zákaznice, které si u nás nechaly udělat permanentní make-up, mají korekci zdarma.

Tetování na tělo

V dnešní době je tetování čím dál populárnější. Tetování přitahuje pozornost, je součástí image a často slouží i k vyjádření něčeho z vnitřního světa nositele.

Před tetováním je dobré mít jasno o místu a motivu, který chcete vytetovat. Pokud si nevíte rady, náš zkušený tatér vám poradí.

Po zákroku vás informujeme, jak se o vaše tetování starat, aby se kůže zahojila a tělo se s tetováním co nejlépe vyrovnalo.

Tetování na tělo
Rezervace

Zaujala vás naše nabídka?

Rezervujte si návštěvu a nechte se hýčkat.
Objednat do Nail Studia 99