Footlogix Anti-Fungal Toe Tincture (7T) – Protiplísňový sprej na nehty, 50 ml

460.00 

Footlogix Anti-Fungal Toe Tincture (7T)
Protiplísňový sprej na nehty, 50 ml

Zlatým pohárem 2016 oceněný přípravek značky Footlogix® Anti-Fungal Toe Tincture (7T) je revolučním a inovativním přípravkem v boji proti plísním na nehtech u nohou. Tinktura získala díky své účinnosti po celém světe mnoho příznivců. V České republice se stala jedničkou na trhu během pár týdnů!

Množství: 50 ml

Katalogové číslo: FX-7T-nail-tincture-spray Kategorie: Štítek: Product ID: 2694

Popis

Zlatým pohárem 2016 oceněný přípravek značky Footlogix® Anti-Fungal Toe Tincture (7T) je revolučním a inovativním přípravkem v boji proti plísním na nehtech u nohou. Tinktura získala díky své účinnosti po celém světe mnoho příznivců. V České republice se stala jedničkou na trhu během pár týdnů!

Přípravek určený k preventivní péči o prsty na nohou náchylné k plísňovým infekcím. Bez zápachu. Obsahuje účinné antimikrobiální látky, které pečují o nevzhledné nehty náchylné k plísňovým infekcím. Tento produkt lze také aplikovat na loupající se pokožku mezi prsty. Sprej obsahuje avokádový olej a panthenol pro obnovení zdravého lesku nehtů. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně diabetiků. Jednoduchý a hygienický aplikátor. Dermatologicky testováno. Netestováno na zvířatech.

 

Footlogix - Protiplísňový sprej na nehty - před/po

Pokyny k použití:

Před každým použitím dobře protřepte. Krátkým střikem aplikujte na prsty ze vzdálenosti jednoho palce. V případě potřeby aplikujte i mezi prsty. Nechte vstřebat. Obuv můžete nasadit po zaschnutí. Ostatní informace: Věnujte zvláštní pozornost prostoru mezi prsty, pod prsty a okolo nehtů. Noste kvalitní, prodyšnou a dobře padnoucí obuv. Alespoň jednou denně měňte obuv a ponožky. Tento přípravek není určen pro aplikaci na hlavu a na nehty na rukou. Pro dosažení co nejlepších výsledků aplikujte 2x denně (ráno a večer).

Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro profesionální použití.

Viditelné výsledky již po 2 týdnech. Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství pod nehet a okolo nehtu. V případě plísně v meziprstním prostoru, aplikujte i mezi prsty.

Čím je přípravek vyjímečný?

  • Transformující péčí – nová technologie DERMAL INFUSION TECHNOLOGY® znásobuje výsledek a “snoubení medicíny s pedikúrou” je vidět.
  • Hygienický aplikátor s uzavřeným systémem brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu a umožňuje tak antibakteriální dávkování.
  • Snadno použitelný – speciální úprava aplikátoru umožňuje aplikaci přímo do cílené oblasti (pod nehet, okolo nehtu i do meziprstního prostoru).
  • Bez okluze – nevytváří neprůchodný, nepropustný film a tím nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.
  • Schválený předními lékaři a podiatry po celé Evropě a Severní Americe.

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Clotrimazole – látka působící jako antimykotikum (zabraňuje šíření plísní, některým druhům bakterií a kvasinek).
  • Avokádový výtažek z plodu – pečuje, regeneruje a hydratuje nehet a pokožku. Navrací nehtům průvodní zdravý lesk. Má antioxidační účinky a je velkým pomocníkem při neurodermatitidě a lupence.
  • Panthenol– v buňkách se rychle mění na kyselinu pantothenovou (vitamín B5), která má pozitivní vliv na pokožku. Pečuje, obnovuje a hydratuje nehet a pokožku, navrací nehtům původní zdravý lesk a napomáhá při procesu léčení a hojení.
  • SD alkohol – účinně likviduje prostředí vhodné pro rozmnožování bakterií, hub a některých druhů kvasinek.