Služby

Manikúra

Služby - Manikúra

Děláme

 • Gelové a akrylové nehty
 • Umělé prodlužování a zpevňování vlastních nehtů
 • P-Shine (japonská manikúra)
 • Parafínový zábal
 • Lakování nehtů (široký výběr barevných odstínů gelů)
 • Nail art – ruční malování a zdobení nehtů
 • Opravy, regenerační procedury
Zobrazit ceník manikúry
Manikúra - Ilustrace

Základní manikúra obsahuje

 1. Dezinfekci rukou
 2. Zastřižení nebo zapilování přírodních nehtů do požadovaného tvaru
 3. Změkčení kůžiček a jejich zatlačení
 4. Masáž prstů s použitím olejíčku a vitamínového krému

A dál si můžete vybrat:

Modeláž nehtů

Pokud ženě nenarostou její vlastní nehty do požadované délky nebo, když nemá nehty dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů. Vlastní nehet jde prodloužit buď nanášením akrylové hmoty, nalepením umělého nehtu, gelů nebo kombinací těchto metod.

Umělé nehty se používají pro zakrytí zlomených nebo poškozených nehtů, pro zlepšení vzhledu velmi krátkých nebo špatně tvarovaných nehtů a pro ochranu nehtů před třepením nebo lámáním.

Modeláž nehtů pomocí tipů – výsledkem jsou delší a tvarované nehty. Délku a tvar nehtů si můžete zvolit.

Manikúra - Modeláž nehtů
Manikúra - Gelové nehty

Gelové nehty

Praktické řešení pro krátké nehty. Před modeláží nejdříve upravíme vaše přírodní nehty. Následně na upravené nehty aplikujeme v několika vrstvách modelážní gel, který musí zatvrdnout pod UV lampou. Po úplném zatvrdnutí se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení. Tento postup modeláže nehtů je vhodný, pokud nechcete mít nehty dlouhé a tvarované.

Gelová modeláž nehtů nabízí velké množství variant, jak nehty vytvořit individuálně podle vašich představ. Rádi vám poradíme, který styl je moderní nebo jaké nehty pro konkrétní příležitost zvolit.

Francouzská manikúra

Je velmi oblíbenou úpravou nehtů. Jde o dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtu. Francouzská manikúra je elegantní a zároveň vhodná pro téměř každou příležitost. Nabízíme širokou kolekci laků pro francouzskou manikúru.

 

Manikúra - Francouzská manikúra
Manikúra - P-shine

P-Shine

Japonská péče vhodná pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty.

Principem P-shine je leštění nehtů, proto není vhodný pro nehty křehké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně doplňovat každých 14 dní.

Hlavními složkami P-shine je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný okamžitě po první aplikaci, kdy nehet získá vysoký lesk.

Rezervace

Zaujala vás naše nabídka?

Rezervujte si návštěvu a nechte se hýčkat.
Objednat do Nail Studia 99