Footlogix Cracked Heel Formula (3+) – Pěna pro popraskané paty, 125 ml

420.00 

Footlogix Cracked Heel Formula (3+)
Pěna pro popraskané paty, 125 ml

Pěna s vysokým obsahem urey vhodná pro chodidla s hlubokými prasklinami na patách způsobených dehydratací pokožky. Hydratuje a pečuje o extrémně suchou a tvrdou pokožku a mozoly.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-3P-cracked-heel-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2688

Popis

Pěna s vysokým obsahem urey vhodná pro chodidla s hlubokými prasklinami na patách způsobených dehydratací pokožky. Hydratuje a pečuje o extrémně suchou a tvrdou pokožku a mozoly. Viditelné výsledky již po 4 týdnech.

Footlogix Cracked Heel Formula (3+) - Pěna pro popraskané paty, 125 ml - před / po

Pokyny k použití:

Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

V případě výskytu velmi suché, hrubé a popraskané pokožky doporučujeme používání pěny Footlogix Rough Skin Formula (7+) v kombinaci s pěnou Footlogix Cracked Heel Formula (3+). Po odeznění příznaků doporučujeme pokračovat v užívání přípravku (1x denně) do spotřeby celého balení a následně nohy ošetřovat přípravkem Daily Maintenance Formula (2) nebo používat DD Cream mousse (1).

Úžasné výsledky po 30 dnech. Aplikace ráno Footlogix Rough Skin Formula (7+) a večer Footlogix Cracked Heel Formula (3+). Obě pěny se aplikují v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel do vstřebání.

Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Urea 25% – hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Oenothera Biennis (Pupalka dvouletá) – má hojivé účinky na popraskanou pokožku, zmírňuje zjizvení a zlepšuje kvalitu pokožky. Vhodná pro ekzematiky, atopiky i lupenkáře.
  • Aloe Barbadensis (Aloe pravá) – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Glycerin  – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Koenzym Q10  – zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.