Footlogix Cracked Heel Formula (3+) – Pěna pro popraskané paty, 125 ml

424.00 

Footlogix Cracked Heel Formula (3+)
Pěna pro popraskané paty, 125 ml

Pěna s vysokým obsahem urey vhodná pro chodidla s hlubokými prasklinami na patách způsobených dehydratací pokožky. Hydratuje a pečuje o extrémně suchou a tvrdou pokožku a mozoly.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-3P-cracked-heel-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2688

Popis

Pěna s vysokým obsahem urey vhodná pro chodidla s hlubokými prasklinami na patách způsobených dehydratací pokožky. Hydratuje a pečuje o extrémně suchou a tvrdou pokožku a mozoly. Viditelné výsledky již po 4 týdnech.

Footlogix Cracked Heel Formula (3+) - Pěna pro popraskané paty, 125 ml - před / po

Pokyny k použití:

Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

V případě výskytu velmi suché, hrubé a popraskané pokožky doporučujeme používání pěny Footlogix Rough Skin Formula (7+) v kombinaci s pěnou Footlogix Cracked Heel Formula (3+). Po odeznění příznaků doporučujeme pokračovat v užívání přípravku (1x denně) do spotřeby celého balení a následně nohy ošetřovat přípravkem Daily Maintenance Formula (2) nebo používat DD Cream mousse (1).

Úžasné výsledky po 30 dnech. Aplikace ráno Footlogix Rough Skin Formula (7+) a večer Footlogix Cracked Heel Formula (3+). Obě pěny se aplikují v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel do vstřebání.

Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Urea 25% – hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Oenothera Biennis (Pupalka dvouletá) – má hojivé účinky na popraskanou pokožku, zmírňuje zjizvení a zlepšuje kvalitu pokožky. Vhodná pro ekzematiky, atopiky i lupenkáře.
  • Aloe Barbadensis (Aloe pravá) – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Glycerin  – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Koenzym Q10  – zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Footlogix Cracked Heel Formula (3+) – Pěna pro popraskané paty, 125 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *