Footlogix Rough Skin Formula (7+) – Pěna pro velmi hrubou pokožku, 125 ml

420.00 

Footlogix Rough Skin Formula (7+)
Pěna pro velmi hrubou pokožku, 125 ml

Přípravek ve formě pěny, který poskytuje úlevu od svědění, šupinatění a podráždění velmi suché, drsné a ztvrdlépokožky, která je náchylná k plísňovému onemocnění.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-7P-rough-skin-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2693

Popis

Přípravek ve formě pěny, který poskytuje úlevu od svědění, šupinatění a podráždění velmi suché, drsné a ztvrdlépokožky, která je náchylná k plísňovému onemocnění. Viditelné výsledky již po 2 týdnech.

Speciální složení pěny poskytuje pokožce dostatečnou hydrataci a preventivní péči před plísňovým onemocněním. Vhodné především pro suchou až velmi suchou pokožku, která je na dotek drsná, hrubá a zvtrdlá. Vhodná především pro ženy ve věku od 25 do 60 let a pro osoby, které hodně cestují či se pohybují v prostorách s velkou koncetrací lidí naboso. Přípravek je bezpečný pro diabetiky.

 

Footlogix Rough Skin Formula (7+) - Pěna pro velmi hrubou pokožku, 125 ml - před / po

Pokyny k použití:

Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel. Doporučujeme používat zároveň s Footlogix Shoe Deodorant (10) – antibakteriálním a osvěžujícím sprejem do obuvi, který eliminuje bakterie a plísně, které mohou být zdrojem infekcí. Předejte tím i k možné opakované nákaze.

V případě výskytu prasklin na patách doporučujeme používání pěny Footlogix Rough Skin Formula (7+) v kombinaci s pěnou Footlogix Cracked Heel Formula (3+).

Po odeznění příznaků doporučujeme pokračovat v užívání přípravku (1x denně) do spotřeby celého balení a následně nohy ošetřovat přípravkem Footlogix DD Cream Mousse (1).

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Clotrimazole – fungicidní činidlo pro prevenci před dermatomykózami, které způsobují kožní infekce.
  • Urea 10%– hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Glycerin– hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Koenzym Q10– zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.
  • Vitamín E–   – zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.
  • Aloe Barbadensis (Aloe pravá) – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.