Footlogix Daily Maintenance Formula (2) – Pěna pro normální až suchou pokožku, 125 ml

390.00 

Footlogix Daily Maintenance Formula (2)
Pěna pro normální až suchou pokožku, 125 ml

Denní hydratační péče pro normální až suchou pokožku. Vytváří účinně ochrannou bariéru v pokožce proti ztrátě hydratace. Efektivní pro udržení zdravé pokožky na nohou.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-2-daily-maintenance-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2684

Popis

Denní hydratační péče pro normální až suchou pokožku. Vytváří účinně ochrannou bariéru v pokožce proti ztrátě hydratace. Efektivní pro udržení zdravé pokožky na nohou.

 

Footlogix Daily Maintenance Formula (2) - Pěna pro normální až suchou pokožku - před / po

Pokyny k použití:

Udržujte ve vzpřímené poloze. Před každým použitím dobře protřepte. Používejte střídmě: Pěnu o velikosti lískového oříšku jemně vetřete do pokožky chodidel. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 2x denně: ráno a večer. Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Urea 5% – hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Aloe Barbadensis – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Glycerin – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.