Footlogix DD Cream Mousse Formula (1) – DD krém s dvojitou ochranou, 125 ml

420.00 

Footlogix DD Cream Mousse Formula (1)
DD krém s dvojitou ochranou, 125 ml

Aby Vaše nohy byly za všech okolností krásné, hydratované, měkké a bez otlaků, poskytněte jim dvojitou péči od Footlogix® DD Cream Mousse (1). Bezokluzní pěna obsahuje patentovaný bioaktivní extrakt z mikrořasy Spiraleen™. Pěna nohy hydratuje, regeneruje, vyživuje a působí jako prevence proti vzniku puchýřů a otlaků.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-1-dd-cream Kategorie: Štítek: Product ID: 321

Popis

Aby Vaše nohy byly za všech okolností krásné, hydratované, měkké a bez otlaků, poskytněte jim dvojitou péči od Footlogix® DD Cream Mousse (1). Bezokluzní pěna obsahuje patentovaný bioaktivní extrakt z mikrořasy Spiraleen™. Pěna nohy hydratuje, regeneruje, vyživuje a působí jako prevence proti vzniku puchýřů a otlaků. Viditelné výsledky již po třech dnech.

 

Footlogix DD Cream Mousse Formula (1) - DD krém s dvojitou ochranou, 125 ml - před / po

Pokyny k použití:

Aplikace 1x denně (večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel.

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Urea 5% – hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Extrakt z mikrořasy Spirulina – má antibakteriální, virucidní a fungicidní účinky. Je vhodná pro pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Aloe Barbadensis – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Glycerin – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Koenzym Q10 – zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.
  • Kyselina isostearová – změkčuje a podporuje přirozenou hydrataci pokožky.
  • Vitamín E – zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.