Footlogix Exfoliating Seaweed Scrub (15) – Exfoliační peeling s mořskou řasou, 250 ml

472.00 

Footlogix Exfoliating Seaweed Scrub (15)
Exfoliační peeling s mořskou řasou, 250 ml

Exfoliační peeling s mořskou řasou. Optimálně namíchaná receptura s vybranými exfoliačními částečkami s nejvyšším stupněm kvality organické mikrořasy a esenciálními oleji je jedinečným produktem, který odstraňuje odumřelé buňky pokožky, aniž by byl abrazivní. Bezpečné pro všechny typy pleti, včetně diabetiků. Dermatologicky testováno.

Množství: 250 ml

Katalogové číslo: FX-15-exfoliating-seawed-scrub Kategorie: Štítek: Product ID: 2701

Popis

Exfoliační peeling s mořskou řasou. Optimálně namíchaná receptura s vybranými exfoliačními částečkami s nejvyšším stupněm kvality organické mikrořasy a esenciálními oleji je jedinečným produktem, který odstraňuje odumřelé buňky pokožky, aniž by byl abrazivní. Bezpečné pro všechny typy pleti, včetně diabetiků. Dermatologicky testováno.

Jemné a šetrné odstranění odumřelé kůže vhodné pro všechny typy pokožky včetně diabetiků. Díky obsahu organických látek a optimálně namíchané receptuře čtyř doslova zázračných ingrediencí je šetrný i k té nejcitlivější pokožce. Na rozdíl od jiných peelingů neobsahuje nežádoucí složky (krystaly cukru nebo soli), které by pokožku zbytečně zbavovaly vody či byly živnou půdou pro mikroorganismy.

Pokyny k použití:

Do dlaně aplikujte jednu dávku exfoliačního peelingu Footlogix Exfoliating Seaweed Scrub. Aplikujte krouživými pohyby na chodidla a nohy. Do peelingu můžete přidat trochu vody, aby se plně přizpůsobil vašim potřebám. Chodidla i nohy opláchněte vodou a důkladně osušte ručníkem. Díky své šetrnosti lze použít i na peeling celého těla.

Upozornění: Jen pro vnější použití, pro profesionální použití spa a pedikéry. Vyvarujte se otevřeným ranám a poškozené pokožce. Vyvarujte se kontaktu s očima. Chraňte před přímým slunečním zářením a teplotě okolo 50°C.

 

Víte, že:

Můžete produkt FOOTLOGIX® EXFOLIATING SEAWEED SCRUB (15) použít i jako zábal na nohy? Díky organickým aktivním látkám a bambuckému máslu lze scrub ve větší rovnoměrné vrstvě nanést na nohy a vytvořit z něj hydratační masku, která je blahodárná pro nohy s popraskanými patami. Bambucké máslo pokožku zásobí hydratací a bioaktivní extrakt z mořských řas SPIRALEEN™ podpoří pokožku v regeneraci buněk, syntéze kolagenu a imunitě.
TIP – Šetřete své náklady:
Při pocitu, že scrub nemá během aplikace dostatečnou kluznost dle vašich potřeb, přidejte do dlaně pár kapek vody. Scrub při aplikaci můžete libovolně ředit vodou, aby se plně přizpůsobil vašim potřebám, a prodloužit tak délku procedury. Na jedno chodidlo vám vystačí jedna dávka scrubu.

Účinné látky:

  • Bambucké máslo dokonale hydratuje, regeneruje velmi suchou a namáhanou pokožku. Má protizánětlivé účinky, urychluje a usnadňuje hojení popálenin a drobných oděrek, zklidňuje a obnovuje pokožku postiženou ekzémy, lupénkou.
  • Bazalka pravá má antibakteriální, antivirotické, dezinfekčí a detoxikační účinky.
  • Limeta má antioxidační a dezinfekční účinky, posiluje stěny kapilár – zlepšuje pružnost cév (vazoaktivní účinek), snižuje tvorbu krevních sraženin a krásně osvěží.
  • Mandarinka působí jako antioxidant, má tonizující účinky, osvěžuje, působí proti křečím a napomáhá k hojení strií.
  • Máta klasnatá má dezinfekční, ověžující a tonizační účinky. Pomáhá při revmatizmu a má deodorační účinek.
  • Mořská řasa kombu napomáhá k vyšší elasticitě a pevnosti pokožky. Vhodná při alergiích, arterioskleróze, revmatizmu.
  • Pemza je vyvřelá hornina, která v tomto produktu plní funkci exfoliantu.
  • Slunečnice roční je známá svými protikslerotickými a protizánětlivými účinky. Zmírňuje pocení.
  • Spirulina maxima má protizánětlivé, protivirové a protiplísňové účinky, stimuluje přirozenou obranyschopnost a působí jako účinný antioxidant.
  • Citrónová tráva je účinným antioxidantem, který má antibakteriální a antivirotické účinky.