Footlogix Sweaty Feet Formula (5) – Pěna pro potivé nohy, 125 ml

390.00 

Footlogix Sweaty Feet Formula (5)
Pěna pro potivé nohy, 125 ml

Přípravek určený ke snížení potivosti nohou. Bez okluze. Pěna se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný film. Ponožky a boty mohou být nazuty ihned po aplikaci pěny. „Jednoduše naneste a můžete jít!“ Bez parfemace, syntetických olejů a alkoholu. Dermatologicky testováno.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-5-sweaty-feet-formula Kategorie: , Štítek: Product ID: 2690

Popis

Pěna působí jako adstringent, tedy uzavírá póry pokožky a eliminuje tak nadměrné pocení nohou. Doporučuje se pro osoby, jejichž nohy trpí nadměrnou potivostí a otoky, a kteří jsou často vystavováni máčení nohou a nošení neprodyšné obuvi. Pěna má dezinfekční a antibakteriální účinky, je bez okluze, okamžitě se vstřebává a nezanechává mastný film. Ponožky a boty mohou být nazuty ihned po aplikaci pěny.

Pokyny k použití:

Před každým použitím dobře protřepte. Používejte střídmě: Pěnu o velikosti lískového oříšku jemně vetřete do pokožky chodidel. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 2x denně: ráno a večer.

Doporučujeme používat zároveň s Footlogix Shoe Deodorant (10) – antibakteriálním a osvěžujícím sprejem do obuvi, který eliminuje bakterie a plísně, které mohou být zdrojem infekcí.

Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

 

Aktivní látky:

  • Šalvěj lékařská – působí jako adstringent, snižuje potivost, podporuje krevní oběh. Působí dezinfekčně, má antibakteriální a virucidní účinky.
  • Dub letní – působí jako adstringent, snižuje potivost, potlačuje otoky, pomáhá zastavovat krvácivost, napomáhá k regeneraci pokožky po popáleninách a omrzlinách.
  • Glycerin – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Kyselina stearová – zvláčňuje a hydratuje pokožku.