Footlogix Very Dry Skin Formula (3) – Pěna pro velmi suchou pokožku, 125 ml

430.00 

Footlogix Very Dry Skin Formula (3)
Pěna pro velmi suchou pokožku, 125 ml

Pěna vhodná pro velmi suchou pokožku se sklonem k prasklinám, která se hůře hojí. Hydratuje a obnovuje velmi suchou kůži na nohou. Obsahuje ureu v 10% koncentraci a výtažek z dužiny Aloe Vera, které chrání a posilují hydrataci pokožky. Pokožka je viditelně hydratovaná a získává tak zpět svoji pružnost.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-3-very-dry-skin-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2686

Popis

Pěna vhodná pro velmi suchou pokožku. Hydratuje a obnovuje velmi suchou kůži na nohou. Používá se při pedikúře jako poslední krok před masáží nohou přípravkem Footlogix Massage Fomula. Doporučuje se jako denní péče o nohy pro všechny typy pleti včetně diabetiků. přípravek určený hydrataci a zklidnění velmi suché pokožky. Bez okluze. Pěna se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný film. Ponožky a boty mohou být nazuty ihned po aplikaci pěny. „Jednoduše naneste a můžete jít!“ Bez parfemace, syntetických olejů a alkoholu.

Přípravek je ideální pro diabetiky, starší osoby a osoby s horší regenerací pokožky.

 

Footlogix Very Dry Skin Formula (3) - Pěna pro velmi suchou pokožku - před / po

Pokyny k použití:

Udržujte ve vzpřímené poloze. Před každým použitím dobře protřepte. Používejte střídmě: Pěnu o velikosti lískového oříšku jemně vetřete do pokožky chodidel. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 2x denně: ráno a večer. Používá se při pedikúrním ošetření jako předposlední krok k hydrataci pokožky na nahou (před masáží nohou přípravkem Footlogix Massage Fomula) nebo jako denní péče o nohy pro všechny typy pleti. Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Urea 10% – hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Kyselina Stearová – zvláčňuje a hydratuje pokožku.
  • Aloe Barbadensis – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Glycerin – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Koenzym Q10 – zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.
  • Vitamín E – zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.