Footlogix Cold Feet Formula (4) – Pěna pro studené nohy, 125 ml

390.00 

Footlogix Cold Feet Formula (4)
Pěna pro studené nohy, 125 ml

Hydratační pěna, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a poskytuje úlevu chronicky studeným nohám. Díky obsahu Dermal Infusion Technology® dodává pěna aktivní látky hluboko do epidermisu, kde zlepšuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly, napomáhá ke zmírnění otoků a bolestem kloubů a svalů. Vhodná pro osoby s chronicky studenými končetinami, s revmatizmem a je bezpečná pro diabetiky.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-4-cold-feet-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2689

Popis

Přípravek určený ke stimulaci oběhu a poskytuje úlevu studeným nohám, tím že znatelně podpoří pocit tepla v chodidlech. Bez okluze. Pěna se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný film. Ponožky a boty mohou být nazuty ihned po aplikaci pěny. „Jednoduše naneste a můžete jít!“Bez parfemace, syntetických olejů a alkoholu. Vhodný pro všechny typy pleti, včetně diabetiků. Dermatologicky testováno.

Pokyny k použití:

Před každým použitím dobře protřepte. Používejte střídmě: Pěnu o velikosti lískového oříšku jemně vetřete do pokožky chodidel. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 2x denně: ráno a večer.

Upozornění: Obsah pod tlakem. Neumísťujte v blízkosti horké vody nebo radiátorů, sporáků či jiných zdrojů tepla. Nepropichujte ani nevhazujte obal do ohně. Neskladujte při teplotách nad 50°C. Nepoužívejte u otevřeného ohně nebo jiskření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

 

Aktivní látky:

  • Urea 5 %– hydratuje, regeneruje, změkčuje a vyhlazuje pokožku. Má antibakteriální účinky a je vhodná na suchou pokožku se sklonem k různým typům dermatitid (ekzémy, lupenka, aj.).
  • Arnika horská – prokrvuje pokožku, tlumí bolesti, uvolňuje svalovou a šlachovou tkáň, napomáhá k uvolnění podlitin a naraženin, má dezinfekční účinky.
  • Rozmarýn lékařský – zlepšuje prokrvení, odstraňuje pocit chladu v končetinách, tonizuje cévy, dezinfikuje, uvolňuje ztuhlé a unavené svalstvo, podporuje léčbu svalového a kloubního revmatizmu.
  • Aloe Barbadensis – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.
  • Alantoin  má regenerační a zjemňující účinky. Urychluje hojení pokožky a podporuje tvorbu zdravé tkáně.
  • Extrakt z avokáda – pečuje o suchou, velmi citlivou, zanícenou a unavenou pokožku. Změkčuje ztvrdlou pokožku, regeneruje a má antioxidační účinky.
  • Kyselina stearová – zvláčňuje a hydratuje pokožku.