Footlogix Peeling Skin Formula (7) – Pěna pro loupající se pokožku, 125 ml

420.00 

Footlogix Peeling Skin Formula (7)
Pěna pro loupající se pokožku, 125 ml

Přípravek ve formě pěny, který poskytuje úlevu od svědění, pálení, zarudnutí, šupinatění a loupající se pokožky a dalším příznakům spojených s plísňovým onemocněním, neurodermatitidy a atletické nohy.

Množství: 125 ml

Katalogové číslo: FX-7-peeling-skin-formula Kategorie: Štítek: Product ID: 2691

Popis

Přípravek ve formě pěny, který poskytuje úlevu od svědění, pálení, zarudnutí, šupinatění a loupající se pokožky a dalším příznakům spojených s plísňovým onemocněním, neurodermatitidy a atletické nohy. Viditelné výsledky již po 1 týdnu.

Speciální složení pěny poskytuje pokožce preventivní péči před plísňovým onemocněním. Vhodné především pro normální a suchou pleť nohou, které jsou často vystavovány vlhkému prostředí (koupaliště, bazény, sauny, šatny, chůze naboso, aj.) a uzavřené neprodyšné obuvi jako je sportovní obuv a holínky. Bezpečný pro diabetiky.

 

Footlogix Peeling Skin Formula (7) - Pěna pro loupající se pokožku, 125 ml - před. / po

Pokyny k použití:

Aplikace 2x denně (ráno a večer) v malém množství (cca o velikosti vlašského ořechu na jedno chodidlo) do chodidel a meziprstního prostoru. Doporučujeme používat zároveň s Footlogix Shoe Deodorant (10) – antibakteriálním a osvěžujícím sprejem do obuvi, který eliminuje bakterie a plísně, které mohou být zdrojem infekcí. Předejte tím i k možné opakované nákaze. Po odeznění příznaků doporučujeme pokračovat v užívání přípravku (1x denně) do spotřeby celého balení a následně nohy ošetřovat přípravkem Daily Maintenance Formula (2) nebo DD Cream Mousse (1).

 

Efektivní díky účinným aktivním látkám:

  • Clotrimazole– fungicidní činidlo pro prevenci před dermatomykózami, které způsobují kožní infekce.
  • Koenzym Q10– zbavuje buňky volných radikálů a má omlazující efekt. Po 35 roku věku je nutné jej do pokožky dodávat, jelikož organizmus postrádá schopnost si jej vyrobit.
  • Glycerin – hloubkově hydratuje, vytváří přirozenou rovnováhu, regeneruje, vyživuje a zvláčňuje pokožku.
  • Vitamín E – zajišťuje stabilitu buněčné membrány a je významným antioxidantem. Reguluje tvorbu stařeckých skvrn a napomáhá hojení ran.
  • Aloe Barbadensis – hydratuje, regeneruje, tonizuje a má protizánětlivé účinky. Brání rozvoji bakterií na povrchu pokožky. Pokožce poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů, aminokyselin a sacharidů. Podporuje regeneraci a hojení tkání.